Van de het Gasgeneratie van de geneeskunde Vullende Stikstof de Stikstofproductie-eenheid 280 Nm3/h
| Material: | Koolstofstaal/roestvrij staal | Certificates: | BV ,, CCS, ISO, TS |
| Capaicty: | 5-5000 nm3/h | Purity: | 95%-99,9995% |
| Dew point: | -70 ℃ | Operate power: | 1 kW |
| Application: | De medische industrie, middenproduct | ||
| High Light: | PSA-stikstofgenerator voor het vullen van geneesmiddelen,Stikstofproductie-eenheid 280 Nm3/h,Medisch stikstofgasopwekkingssysteem |
||
Geneesmiddelenvullen stikstofgasgeneratie stikstofproductie-eenheid 280 Nm3/h
Medisch tussenproduct/medicijnvuller 280 Nm3/h stikstofgasgenerator
PSA-stikstofgenerator voor medisch tussenproduct:
1) Zuiverheid: 95% tot 99,999%
2) Capaciteit: 5 tot 3000Mm3/h
3) Uitlaatdruk:0.1-0.7Mpa
4) laag verbruik van perslucht
5) Duurzame onderdelen
Werkingsbeginsel:
Bij een bepaalde temperatuur genereert de restzuurstof in de laagzuivere stikstof en de koolstof die door koolstofkatalysator wordt geproduceerd CO2 na nitridatie van C+O2=CO2.Na verwijdering van de CO2 door middel van PSA-techniek en verdere denitrificatie , wordt hoogzuivere stikstof geproduceerd.
Technische kenmerken
Het bevat geen H2 en is geschikt voor gebruik in situaties waarin H2 en
Zuurstof.
Door de zeer efficiënte en energiebesparende techniek wordt het energieverbruik van het systeem sterk verminderd.
De deaerator heeft een twee torenstructuur en het toevoegen en vervangen van koolstof katalysator kan
worden uitgevoerd in niet-stoptoestand.
Automatische ventilatie met nationale gepatenteerde technologie zorgt voor de kwaliteit van de geproduceerde stikstof.
De belangrijkste onderdelen van het systeem hebben het bekende merk, dat de kwaliteit van de apparatuur effectief garandeert.
Het heeft functies van diagnose, alarmering en automatische probleemoplossing bij verscheidene storingen.
Technische indexen:
Nitrogeenuitvoer:10~5000Nm3/h
Nitrogeen zuiverheid: ≥ 99,9995%
Zuurstofgehalte: ≤ 5 ppm
CO2-gehalte: ≤ 1 ppm
Dauwpunt: ≤ -70 oC
Specificaties:
|
- Nee, niet echt. |
Model |
Capaciteit ((Nm3/h) |
Zuiverheid |
Vermogen ((KW) |
Algemene afmeting ((mm) |
|
1 2 3 4 |
PN-3-39 PN-5-29 PN-5-295 PN-8-295 |
3 5 5 8 |
990,9% 990,5% 99% 95% |
0.5 |
1800*1400*1500 |
|
5 6 7 8 |
PN-5-49 PN-8-39 PN-12-295 PN-15-29 |
5 8 12 15 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
1800*1400*1800 |
|
9 10 11 12 |
PN-10-49 PN-15-39 PN-25-295 PN-30-39 |
10 15 25 30 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2000*1700*2250 |
|
13 14 15 16 |
PN-15-49 PN-22-39 PN-35-295 PN-45-29 |
15 22 35 45 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2100*1800*2200 |
|
17 18 19 20 |
PN-20-49 PN-30-39 PN-50-295 PN-60-29 |
20 30 50 60 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2200*1800*2200 |
|
21 22 23 24 |
PN-30-49 PN-45-39 PN-75-295 PN-88-29 |
30 45 75 88 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2400*1900*2200 |
|
25 26 27 28 |
PN-40-49 PN-60-39 PN-100-295 PN-120-29 |
40 60 100 120 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2500*2100*2500 |
|
29 30 31 32 |
PN-50-49 PN-70-39 PN-120-295 PN-140-29 |
50 70 120 140 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2600*2200*2850 |
|
33 34 35 36 |
PN-60-49 PN-90-39 PN-160-295 PN-190-29 |
60 90 160 190 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2800*2200*2500 |
|
37 |
PN-80-49 |
80 |
99.99% |
0.5 |
|
|
38 39 40 |
PN-120-39 PN-200-295 PN-250-29 |
120 200 250 |
990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
3200*1400*2800 |
|
41 42 43 44 |
PN-100-49 PN-140-39 PN-250-295 PN-290-29 |
100 140 250 290 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
3500*1500*2800 |
|
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
|
Opmerking:Voor meer nieuws kunt u contact opnemen met Joshining Energy & Technology Co.,Ltd of ons rechtstreeks een e-mail sturen |
|||||
Kenmerken
* Bewezen PSA-technologie
* Eenvoudig ontwerp
* Internationaal gestandaardiseerde productietechnieken
* Meer geavanceerde en zuinigere luchtseparatiemodules
* Het gepatenteerde REFLUX-compositieregelsysteem bespaart energie
* Geautomatiseerde werking
* Sleutel-oplossing en vooraf ingebouwde
* Slid-mounted ontwerp, gemakkelijke installatie
* Lange levensduur en weinig onderhoud
