Thermische behandelingspsa het Pakketsysteem BV van de Stikstofgenerator/CCS-Certificatie
| Type: | PSA Stikstofgenerator | Certificates: | De Certificatie van BV/CCS- |
| Capacity: | 5-5000 Nm3/h | Purity: | 95%-99.9995% |
| Power supply: | 220V, 50Hz | Operate power: | 1 kW |
| Dew point: | -70℃ | Adsorbent: | Koolstof moleculaire zeven |
| High Light: | PSA-stikstofgenerator warmtebehandeling,Stikstofgenerator BV-certificering,PSA-stikstofsysteem CCS-gecertificeerd |
||
Warmtebehandeling PSA stikstofgenerator pakket systeem BV / CCS-certificering
Introductie van de PSA-stikstofgenerator
Het stikstofopwekkingssysteem gebruikt adsorptieprincipes bij normale temperaturen, samen met schone, gecomprimeerde lucht als grondstof en een koolstofmoleculaire zeef als adsorptiemiddel.Het adsorptiemiddel dat we gebruiken uit Japan en Duitsland garandeert de levensduur van meer dan 20 jaar.,
Vanwege de verschillende zuurstof- en stikstofsieven, CMS onder druk adsorberen de zuurstof passeren door stikstof, door pneumatische klep controle PLC-systeem om de vereiste stikstof zuiverheid te krijgen.
Toepassing van de PSA-stikstofgenerator:
Banden voor luchtvaartuigen en motorvoertuigen
Chemische en petrochemische industrieën
Elektronische industrie
Metallurgie / warmtebehandeling
Farmaceutische industrie
Glas- en verlichtingsindustrie
Olie en gas
Voordelen van de PSA-stikstofgenerator
Ervaring - We hebben wereldwijd meer dan 1000 stikstofgeneratoren geleverd.
· Duitse technologie - Wij hebben Duitse samenwerking voor onze technologie en hebben deze verfijnd
De Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.
· Geautomatiseerde werking - PSA stikstofgasinstallaties die wij produceren zijn volledig geautomatiseerd
en er is geen personeel nodig om de gasinstallatie te bedienen.
Specificaties van de PSA-kloostergenerator:
|
- Nee, niet echt. |
Model |
Capaciteit ((Nm3/h) |
Zuiverheid |
Vermogen ((KW) |
Algemene afmeting ((mm) |
|
1 2 3 4 |
PN-3-39 PN-5-29 PN-5-295 PN-8-295 |
3 5 5 8 |
990,9% 990,5% 99% 95% |
0.5 |
1800*1400*1500 |
|
5 6 7 8 |
PN-5-49 PN-8-39 PN-12-295 PN-15-29 |
5 8 12 15 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
1800*1400*1800 |
|
9 10 11 12 |
PN-10-49 PN-15-39 PN-25-295 PN-30-39 |
10 15 25 30 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2000*1700*2250 |
|
13 14 15 16 |
PN-15-49 PN-22-39 PN-35-295 PN-45-29 |
15 22 35 45 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2100*1800*2200 |
|
17 18 19 20 |
PN-20-49 PN-30-39 PN-50-295 PN-60-29 |
20 30 50 60 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2200*1800*2200 |
|
21 22 23 24 |
PN-30-49 PN-45-39 PN-75-295 PN-88-29 |
30 45 75 88 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2400*1900*2200 |
|
25 26 27 28 |
PN-40-49 PN-60-39 PN-100-295 PN-120-29 |
40 60 100 120 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2500*2100*2500 |
|
29 30 31 32 |
PN-50-49 PN-70-39 PN-120-295 PN-140-29 |
50 70 120 140 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2600*2200*2850 |
|
33 34 35 36 |
PN-60-49 PN-90-39 PN-160-295 PN-190-29 |
60 90 160 190 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
2800*2200*2500 |
|
37 |
PN-80-49 |
80 |
99.99% |
0.5 |
|
|
38 39 40 |
PN-120-39 PN-200-295 PN-250-29 |
120 200 250 |
990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
3200*1400*2800 |
|
41 42 43 44 |
PN-100-49 PN-140-39 PN-250-295 PN-290-29 |
100 140 250 290 |
99.99% 990,9% 990,5% 99% |
0.5 |
3500*1500*2800 |
|
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
- Wat is er? |
|
Opmerking:Voor meer nieuws kunt u contact opnemen met Joshining Energy & Technology Co.,Ltd of ons rechtstreeks een e-mail sturen |
|||||

Gedurende de afgelopen 10 jaar koos ongeveer 98% van de oude klanten voor Joshining.
Waarom kiezen ze altijd voor Joshining?
Langdurige ervaring en expertise in de productie en levering van gasinstallaties;
Joshining is het zeldzame bedrijf dat een CCS-TS-certificaat heeft gekregen voor kwaliteitsgasinstallaties en de beste after-sales-diensten.
CCS ((CHINA CLASSIFICATION SOCIETY) certificaat,Joshining kan ook maritieme stikstofgeneratoren produceren. Uitstekende infrastructuur opgezet door ervaren en gekwalificeerde ingenieurs.
Geavanceerde en ontwikkelde R & D-afdeling ter ondersteuning van installatie en gebruik van installaties.